Previous Next

CTV

יוצאים מגבולות המסך

חברת CTV החברה המובילה בישראל בתחום השילוט הדיגיטאלי, ניהול התוכן, תפעול וניהול מערכות מולטימדיה. החברה חלוצה ופעילה בתחום משנת 1999, מונה כ- 50 עובדים, במחלקות מכירות, תפעול, שרות לקוחות אולפן הקלטות, סטודיו גרפיקה ותוכן.
החברה מוחזקת ב-90% ע”י חברת קומוניקטיבי בע”מ שמוחזקת ע”י חברות מיוז אחזקות מקבוצת פישמן ומפל תקשורת - בבעלות תמי מוזס ונדב פלטי.

האתגר:

למתג מחדש את החברה ולהשאר נאמנים למסה ולערכים של המיתוג הקודם
לעשות שינוי ומהפכה ויחד עם זאת לא לאבד את הזהות החקה של החברה

פתרון: לפתוח מסך

בחברות ותיקות כמו ctv אנחנו מוחייבים להשאר נאמנים לערכים שכבר קימיים בחברה ושבאים לידי ביטוי בלוגו הישן
החברה שמאוד רצתה בשינוי החליטה להשאר נאמנה לכמה ערכים מן העבר, זה בא לידי ביטוי בצבעוניות הלוגו ומשקל הגופן
החידוש לעומת זאת באה לידי ביטוי עצמו בזרימה שלו במקצב וכמובן באלמנט המסכים הנפרשים, כמו כן לכל מחלקה צבעוניות משלה
והוספנו פיתוח של אייקונים ואלמנטים גרפים מובילים להעשרת המותג לצריכיו השונים.

שרותים

בית אחד

הכל מתחיל במיתוג - פיתוח זהות תאגידית, קמפיין פרסומי, תקשורת שיווקית, תקשורת פנים ארגונית, עזרי מכירות הפקות דפוס ועיצוב דיגיטלי. לכל עסק הDNA הייחודי לו ומטרתנו היא לזהות את הייחודיות, לחזק אותה ולהעביר את המסר הזה באמצעות עיצוב לשוק היעד. כאן נוכל גם להעניק לכם שירותים משלימים, דרך שיתופי פעולה שפיתחנו עם אנשי המקצוע הכי טובים שיש!

עיצוב אתר

אתר האינטרנט שלכם הוא כתובת דיגיטלית, הבית אשר אליו מגיעים לקוחות פוטנציאליים, משקיעים ומתעניינים. בכדי לתת מענה נכון לקהל היעד, על האתר לשקף בצורה ויזואלית ותכנית את ערכי המותג. לאחר שנעמיק בהבנת המסרים שלכם לשוק, נעבוד על עיצוב גרפי לאתר, יצירת מצגת מולטימדיה, קוד מתוקנן ותוכנה מוגנת בזכויות יוצרים, כמו גם אופטימיזציה למנועי חיפוש.

מיתוג

מיתוג הוא הרבה יותר מאשר הסמל העסקי ופלטת צבעים. גם כאן נבנה את זהות המותג על בסיס הבנה מעמיקה של חזון הלקוח והחברה, וסט הערכים אשר על בסיסו מתקיים העסק. הביטוי החיצוני של המותג – ובכלל זה שמו, הלוגו, הסימן המסחרי, אמצעי התקשורת והחזות ויזואלית – כל אלה נכללים בעבודת המותג.

עיצוב ממשק וחווית משתמש

חלק מרכזי בתקשורת אל מול הלקוח היא הדרך בה הוא או היא משתמשים במוצר ובשירות אותו אתם מציעים. זהו גם חלק חשוב מאין כמותו בעבודת העיצוב, עוד בשלבי התכנון המוקדמים. יחד אתכם, נחקור כיצד להגביר את שביעות רצונו של הלקוח על-ידי שיפור השמישות, קלות השימוש וההנאה, שמסופקים באמצעות האינטראקציה בינו לבין למוצר.

דפוס

תם עידן הדפוס? חשבו שוב! מוצרי דפוס באיכות גבוהה הם עדיין תוצר שיווקי אפקטיבי, במיוחד בתעשיות ספציפיות. על בסיס ניסיוננו הרב ביצירה והפקה איכותית של חומרי שיווק בדפוס, נוכל להעיד כי חומרי שיווק בפורמטים מגוונים של דפוס מושכים תשומת לב ומעוררים עניין. בכדי לייצר כלים אפקטיביים לקידום המוצרים והשירותים שלכם, נבחן את התאמת הפורמט להיצע ולקהל היעד אליו אתם פונים.

שיווק

בניית תוכניות שיווק לקמפיין, להשקה או לקידום מוצר, כולל תוכנית שיווק שנתית, בהתאם לצרכים של העסק שלך. המטרה שלנו, לסייע לך למכור יותר, להרוויח יותר ולחזק את המותג שלך.

ייעוץ

בזכות שנים של ניסיון, אנו מספקים יועצי עיצוב פרויקטים שמספקים שרותי עיצוב מקצועיים ללקוחות חדשים וקיימים בכל קשת כלי התקשורת.

עיצוב מצגות

יש לנו את היכולת להבין DNA של העסק שלך ושל המסר אותם אתם רוצים להעביר במצגת ולתרגם אותם במדויק לכל כלי שיווקי חוץ אירגוני ופנים אירגוני!

הכי טובים שיש

יעיל, מקצועי, עם כושר המצאה זה צוות העיצוב של הסטודיו העובד בצמוד אל אנשי מקצוע מובחרים מכל התחומים: צלמים, קופירייטרים, מפתחים, מנהלי וידאו, ומנהלי פרויקטים.

עבודות נבחרות

Search