Previous Next

magma

מסעות זה השטח שלנו

מאגמה הוקמה על ידי צוות מומחים אשר עוסק שנים רבות בניהול פרויקטים ומסעות שטח בעולם הצוות כולל מדריכים ומדריכות מקצועיים, צוות רפואי מנוסה ומצויד, אנשי מנהלה ולוגיסטיקה, צוות ליווי חברתי, אנשי הפקה ומומחים לפעילויות אתגריות. הקשרים ההדוקים של החברה עם אנשי שטח בארץ ובעולם מעניקים לנו יכולות ארגון גם במקומות נידחים ברחבי הגלובוס ומאפשרים לנו לבנות "מסע של פעם בחיים".

האתגר:

למתג חברת מסעות שטח אשר שמה לדגל להיות ייחודית בטיולי גיפים בעולם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר
אשר לה גם פרוייקטים שכל אחד מהם יש שפה עיצובית משלו

פתרון: להכיר את השטח

בחברות יחסית חדשות כמו magma בניית המותג הוא תהליך שהיינו שותפים לו מיום הקמת החברה.
האהבה שאנחנו חולקים עם magma לטיולי שטח נתנה לנו יתרון בעיצוב המותג ובפרוייקטים הנוספים שלו,
אנו הבנו כי מדובר במותג שאינו סטריל ושנוכוחותו בשטח הפתוח חשובה לא פחות מאיך שהוא נראה על הניירת וכרטיסי הביקור.
שיירות גיפים, מאהלים, מתחמי פעילות מדים ועוד הם חלק מאוד חשוב בניראות המותג, כך נבחרו הגופנים וכך נבחרו הצבעים, ובין כל תתי המותג יש כמובן קווים מקשרים.

אנו יצרנו עבור מאגמה מותג שיודע לתפקד גם בשטח הפיזי וגם במרחב הוירטואלי האינטרנט.
מאגמה הינה חברה של טיולי שטח אשר כל המערך השיווקי שלה בנוי על מרחבי הרשת, הם השילוב המושלם של חברה שמחוברת לקרקע ויודעת לקרוא את השטח און ליין לתהליכי שיווק מתקדמים
אנחנו עדיין יוצרים עבורם את הכלים השיווקים והם דוהרים איתם בשטח.

שרותים

בית אחד

הכל מתחיל במיתוג - פיתוח זהות תאגידית, קמפיין פרסומי, תקשורת שיווקית, תקשורת פנים ארגונית, עזרי מכירות הפקות דפוס ועיצוב דיגיטלי. לכל עסק הDNA הייחודי לו ומטרתנו היא לזהות את הייחודיות, לחזק אותה ולהעביר את המסר הזה באמצעות עיצוב לשוק היעד. כאן נוכל גם להעניק לכם שירותים משלימים, דרך שיתופי פעולה שפיתחנו עם אנשי המקצוע הכי טובים שיש!

עיצוב אתר

אתר האינטרנט שלכם הוא כתובת דיגיטלית, הבית אשר אליו מגיעים לקוחות פוטנציאליים, משקיעים ומתעניינים. בכדי לתת מענה נכון לקהל היעד, על האתר לשקף בצורה ויזואלית ותכנית את ערכי המותג. לאחר שנעמיק בהבנת המסרים שלכם לשוק, נעבוד על עיצוב גרפי לאתר, יצירת מצגת מולטימדיה, קוד מתוקנן ותוכנה מוגנת בזכויות יוצרים, כמו גם אופטימיזציה למנועי חיפוש.

מיתוג

מיתוג הוא הרבה יותר מאשר הסמל העסקי ופלטת צבעים. גם כאן נבנה את זהות המותג על בסיס הבנה מעמיקה של חזון הלקוח והחברה, וסט הערכים אשר על בסיסו מתקיים העסק. הביטוי החיצוני של המותג – ובכלל זה שמו, הלוגו, הסימן המסחרי, אמצעי התקשורת והחזות ויזואלית – כל אלה נכללים בעבודת המותג.

עיצוב ממשק וחווית משתמש

חלק מרכזי בתקשורת אל מול הלקוח היא הדרך בה הוא או היא משתמשים במוצר ובשירות אותו אתם מציעים. זהו גם חלק חשוב מאין כמותו בעבודת העיצוב, עוד בשלבי התכנון המוקדמים. יחד אתכם, נחקור כיצד להגביר את שביעות רצונו של הלקוח על-ידי שיפור השמישות, קלות השימוש וההנאה, שמסופקים באמצעות האינטראקציה בינו לבין למוצר.

דפוס

תם עידן הדפוס? חשבו שוב! מוצרי דפוס באיכות גבוהה הם עדיין תוצר שיווקי אפקטיבי, במיוחד בתעשיות ספציפיות. על בסיס ניסיוננו הרב ביצירה והפקה איכותית של חומרי שיווק בדפוס, נוכל להעיד כי חומרי שיווק בפורמטים מגוונים של דפוס מושכים תשומת לב ומעוררים עניין. בכדי לייצר כלים אפקטיביים לקידום המוצרים והשירותים שלכם, נבחן את התאמת הפורמט להיצע ולקהל היעד אליו אתם פונים.

שיווק

בניית תוכניות שיווק לקמפיין, להשקה או לקידום מוצר, כולל תוכנית שיווק שנתית, בהתאם לצרכים של העסק שלך. המטרה שלנו, לסייע לך למכור יותר, להרוויח יותר ולחזק את המותג שלך.

ייעוץ

בזכות שנים של ניסיון, אנו מספקים יועצי עיצוב פרויקטים שמספקים שרותי עיצוב מקצועיים ללקוחות חדשים וקיימים בכל קשת כלי התקשורת.

עיצוב מצגות

יש לנו את היכולת להבין DNA של העסק שלך ושל המסר אותם אתם רוצים להעביר במצגת ולתרגם אותם במדויק לכל כלי שיווקי חוץ אירגוני ופנים אירגוני!

הכי טובים שיש

יעיל, מקצועי, עם כושר המצאה זה צוות העיצוב של הסטודיו העובד בצמוד אל אנשי מקצוע מובחרים מכל התחומים: צלמים, קופירייטרים, מפתחים, מנהלי וידאו, ומנהלי פרויקטים.

עבודות נבחרות

Search